Regulamin

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Sklep internetowy mieszczący się pod adresem oponydowózków.pl (zwany dalej Sklepem) jest własnością firmy:
Zakłady Mechaniczne Oleksik S.J.
ul. Doktora Perzyny 118
26-700 Zwoleń
NIP: 811-000-35-41
REGON: 670538261
KRS: 0000063278

2. Za pośrednictwem Sklepu Klienci mogą dokonywać zakupu oferowanych w nim opon do wózków widłowych i maszyn budowlanych przez Internet, za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie.

3. Ceny towarów znajdujących się w Sklepie wyrażone są w PLN.

4. Koszty wysyłki kurierskiej zawsze (już od zakupu jednej opony) pokrywa Sklep, niezależnie od wybranego sposobu dostawy/odbioru zamówionego towaru.

5. Zakupione opony wysyłamy (lub przygotowujemy do odbioru własnego) w ciągu 24 godzin (z wyłączeniem sobót, niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy).

6. Zakupione w Sklepie opony podlegają usłudze Darmowy montaż.

7. Złożenie zamówienia w Sklepie oznacza akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.

 


II. SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ, PŁATNOŚCI

1. W celu dokonania zakupu w Sklepie Zamawiający wypełnia formularz zamówienia dostępny na stronie Sklepu, składa zamówienie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.

2. Zamawiający odpowiada za prawidłowe wprowadzenie danych (zgodnych ze stanem faktycznym) oraz za prawidłowy wybór opony (rozmiar, typ, przeznaczenie).

3. Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin (z wyłączeniem sobót, niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy - w takim wypadku zamówienie zostanie wysłane/przygotowane następnego dnia roboczego od złożenia zamówienia) z dwoma możliwościami dostawy/odbioru:
a) przesyłka kurierska - oznacza to że zamówiony towar zostanie wysłany do Zamawiającego w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia za pośrednictwem Sklepu,
b) odbiór osobisty - w naszej firmie w Zwoleniu - adres j.w. w pkt I. ppkt 1. w tym przypadku zamówiony towar zostanie przygotowany do wydania Zamawiającemu w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

4. Istnieje możliwość darmowego montażu zakupionych opon. Należy w tym celu dostarczyć stare koła lub same felgi do siedziby naszej firmy w Zwoleniu - adres j.w. w pkt I. ppkt 1. Koszt wysyłki gotowych kół (z wymienionymi oponami) do Zamawiającego ponosi Sklep. Jeśli Zamawiający decyduje się na taką usługę należy to zaznaczyć przy składaniu zamówienia w polu " Dodatkowe informacje", wpisując np. "Proszę o montaż opon". W celu doprecyzowania szczegółów z Zamawiającym skontaktuje się telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną pracownik Sklepu.

5. Płatności za zakupiony towar można dokonać w jeden z następujących sposobów:
a) płatność u kuriera - przy przesyłce kurierskiej pobraniowej,
b) przedpłata na konto przelewem - przy przesyłce kurierskiej lub odbiorze osobistym,
c) płatność w kasie naszej firmy - przy odbiorze osobistym.

Wybierając opcję przedpłata na konto przelewem, zamówione opony zostaną wysłane kiedy zaksięgujemy środki na naszym koncie.

 

 

III. GWARANCJA, REKLAMACJE, ZWROTY

1. Sprzedawane w Sklepie opony objęte są 24 miesięczną gwarancją na wszelkie wady fizyczne powstałe z przyczyn tkwiących w towarze, a stanowiące w szczególności wady wykonawstwa, wady materiałowe lub wady konstrukcyjne, o ile ujawniają się one w ciągu wyżej określonego terminu.

2. Podstawą rozpoczęcia procedury gwarancyjnej na reklamowaną oponę jest przedstawienie faktury zakupu lub paragonu. Reklamacje rozpatrywane są indywidualnie w przeciągu 14 dni od wpłynięcia reklamacji. Dowód zakupu (skan faktury lub paragonu) wraz z opisem reklamacji oraz dokumentacją fotograficzną należy przesłać na adres biuro@oponydowózków.pl lub listownie na nasz adres w Zwoleniu - adres j.w. w pkt I. ppkt 1.

3. Zamawiającemu przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty zakupu bez podawania przyczyn. Należność za zwrócony towar zostanie przekazana Zamawiającemu na wskazany przez niego rachunek bankowy w terminie 7 dni od otrzymania przez Sklep towaru. Koszty przesyłki ponosi wtedy Zamawiający. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz uszkodzeń mechanicznych.

 

IV. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH, POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności Sklepu (dane do fakturowania, adres dostawy itp.) są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883). Klienci mają prawo do wglądu, poprawiania oraz wniesienia żądania o ich usunięcie.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

do góry

SZYBKI KONTAKT

500 098 623

sklep@oponydowozkow.pl

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl