Gwarancja i reklamacje

1. Sprzedawane w Sklepie opony objęte są 24 miesięczną gwarancją na wszelkie wady fizyczne powstałe z przyczyn tkwiących w towarze, a stanowiące w szczególności wady wykonawstwa, wady materiałowe lub wady konstrukcyjne, o ile ujawniają się one w ciągu wyżej określonego terminu.

2. Podstawą rozpoczęcia procedury gwarancyjnej na reklamowaną oponę jest przedstawienie faktury zakupu lub paragonu. Reklamacje rozpatrywane są indywidualnie w przeciągu 14 dni od wpłynięcia reklamacji. Dowód zakupu (skan faktury lub paragonu) wraz z opisem reklamacji oraz dokumentacją fotograficzną należy przesłać na adres biuro@oponydowózków.pl lub listownie na nasz adres w Zwoleniu:

Zakłady Mechaniczne Oleksik S.J.
ul. Doktora Perzyny 118
26-700 Zwoleń

3. Zamawiającemu przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od daty zakupu bez podawania przyczyn. Należność za zwrócony towar zostanie przekazana Zamawiającemu na wskazany przez niego rachunek bankowy w terminie 7 dni od otrzymania przez Sklep towaru. Koszty przesyłki ponosi wtedy Zamawiający. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz uszkodzeń mechanicznych.

do góry

SZYBKI KONTAKT

500 098 623

sklep@oponydowozkow.pl

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl